spacer.png, 0 kB
Start spacer.png, 0 kB"WY JESTEŚCIE MOJĄ NADZIEJĄ"
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Z księgi cytatów: " Życie jest tylko wtedy coś warte i tylko wtedy daje radość jeśli jest służbą."
Witamy na witrynie Szkoły Podstawowej w Kupiskach
Facebook

 

Image

 

 

Szkoła Podstawowa w Kupiskach, położona jest na  Ziemi Łomżyńskiej, w województwie podlaskim. Posiada ona ponad stu letnią historię. W tej malowniczej miejscowości jesteśmy jedyną nowoczesną  placówką oświatową. Estetycznie i dobrze zagospodarowane sale zachęcają uczniów do nauki oraz udziału w zajęciach pozalekcyjnych.

  Posiadamy salę gimnastyczną, siłownię, salę komputerową i specjalistyczną pracownię językową.

Szkoła jest przyjazna dla dziecka. Dba o wszechstronny rozwój ucznia. Nasza młodzież zajmuje czołowe miejsca w zawodach sportowych na terenie województwa i kraju.

Czytaj całość…
 
Rozpoczęcie roku szkolnego 2017/2018

W dniu 4 września odbyła się inauguracja roku szkolnego 2017/2018.

Uroczystość rozpoczęła się Mszą świętą w kościele parafialnym, a na dalszą jej część uczniowie, rodzice, nauczyciele i zaproszeni goście udali się do sali gimnastycznej szkoły.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu głos zabrał Wójt Gminy Łomża Pan Piotr Kłys. Złożył podziękowanie Pani Edycie Śledziewskiej za pełnienie funkcji dyrektora szkoły od roku 2008, zaangażowanie w realizację podejmowanych przedsięwzięć oraz współpracę.

Następnie przedstawił obecnego dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupiskach Pana Karola Łebkowskiego, któremu komisja konkursowa powierzyła kierowanie placówką przez najbliższe pięć lat.

Image

Wszystkim obecnym na uroczystości złożył najlepsze życzenia. Oficjalnego rozpoczęcia roku szkolnego dokonał dyrektor szkoły Pan Karol Łebkowski. Przekazał informacje dotyczące organizacji pracy w nowym roku szkolnym oraz przedstawił wychowawców, nauczycieli i pracowników szkoły.

Do dyrektora, uczniów, nauczycieli i rodziców zwrócił się Przewodniczący Rady Gminy Łomża Pan Mieczysław Kuzia. Na progu nowego roku szkolnego życzył wszystkim dużo sukcesów.

Po uroczystości uczniowie spotkali się z wychowawcami w swoich klasach.

Zapraszamy do naszej galerii
 
ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2016/2017

24 czerwca 2017r.

W dniu 23 czerwca odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2016/ 2017.

Rozpoczęła się Mszą św. w kościele parafialnym, po której wszyscy udali się do szkoły na jej dalszą część.

Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu narodowego głos zabrała dyrektor szkoły Pani Edyta Śledziewska. W swoim przemówieniu podsumowała pracę uczniów w kończącym się roku szkolnym. Podkreśliła, że był to czas efektywny pod względem wyników nauczania i sukcesów sportowych. Szczególną uwagę zwróciła na uzyskanie tytułu laureata w Wojewódzkim Konkursie Przedmiotowym z Języka Polskiego przez Natalię Staniszewską - uczennicę klasy VI oraz zdobycie V miejsca w biegu na 60 metrów przez Huberta Kanię podczas Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi. Ponadto uczniowie naszej szkoły aktywnie uczestniczyli w konkursach przedmiotowych, plastycznych, muzycznych, literackich oraz zawodach sportowych różnych szczebli, zdobywając znaczne sukcesy.

Image

17 uczniów z klas IV - VI zostało nagrodzonych stypendiami motywacyjnymi Wójta Gminy Łomża za bardzo dobre wyniki w nauce i sporcie. Otrzymali listy gratulacyjne, które wręczyła Pani Bożena Jackowska - radna Gminy Łomża.

W klasach I - III wyróżniono 35 uczniów za wysokie wyniki w nauce i reprezentowanie szkoły w licznych konkursach. Uczniów klas IV - VI ze średnią ocen co najmniej 4,75 oraz wzorowym lub bardzo dobrym zachowaniem uhonorowano dyplomami oraz przyznano nagrody książkowe.

Najlepsi sportowcy otrzymali statuetki, dyplomy i nagrody książkowe. Dyrektor szkoły wręczyła uczniom nagrody za wysokie wyniki w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym Kangur oraz podziękowania za godne reprezentowanie szkoły w poczcie sztandarowym i pracę w samorządzie uczniowskim.

W dalszej części uroczystości Pani Edyta Śledziewska poinformowała o swojej rezygnacji z funkcji dyrektora szkoły. Przedstawiła najważniejsze osiągnięcia uczniów podczas trwania 9 - letniej kadencji oraz zrealizowane projekty i programy, dzięki którym wzbogacono bazę i wyposażenie szkoły. Złożyła serdeczne podziękowania za współpracę organowi prowadzącemu, radzie pedagogicznej, rodzicom, uczniom, pracownikom obsługi i administracji, sponsorom i wszystkim, którzy angażowali się w realizację zadań szkoły.

Następnie głos zabrała Pani Anna Karwowska - Przewodnicząca Rady Rodziców. Złożyła Pani Edycie Śledziewskiej podziękowania za pracę na stanowisku dyrektora szkoły. W imieniu rady pedagogicznej podziękowania za współpracę złożyli ks. proboszcz Piotr Sitkiewicz i Pani Jolanta Arasimowicz. Dyrektor szkoły przyjęła podziękowania od Pani Ireny Kubrak - bibliotekarki Biblioteki Publicznej Gminy Łomża Filia w Kupiskach. Kwiaty i podziękowania otrzymała również od uczniów.

Na zakończenie uroczystości dyrektor szkoły zwróciła się do uczniów. Przypomniała o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji i zachęcała do aktywnego odpoczynku. Po wyprowadzeniu sztandaru szkoły uczniowie udali się z wychowawcami do swoich klas, gdzie otrzymali świadectwa. Rozpoczęły się wymarzone wakacje. Wszyscy pragniemy, aby były interesujące i pełne przygód, ale przede wszystkim bezpieczne. Następne spotkanie w murach szkoły pierwszego września.

Do zobaczenia!

Zapraszamy do naszej galerii
 
«« start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast. » koniec »»

Pozycje :: 1 - 4 z 191
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
spacer.png, 0 kB
Copyright © 2006 - Szkoła Podstawowa w Kupiskach - design by Zenon Krysiewicz spacer.png, 0 kB